سلام به پایگاه دانش حمایت از کسب و کار های دانش بنیان خوش آمدید. قبل از هر کاری صفحۀ «چگونه سوال هوشمندانه بپرسیم؟ » را مطالعه کنید.

خدمات پروژه یابی در شهرک

0 امتیاز
سوال شده آذر 23, 1393 در خدمات با ارزش افزوده توسط وحید هاشمی (2,030 امتیاز)

خدمات پروژه یابی در شهرک به چه صورت است؟


دنبال پاسخ می گردید؟ این سوال را به اشتراک بگذارید:

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده آذر 23, 1393 توسط وحید هاشمی (2,030 امتیاز)
شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان به منظور پيشرفت واحدهاي فناوري در امر نفوذ در بازار اقدام به خدمت پروژه‌يابي براي واحدهاي فناوري مي‌نمايد.
 انواع خدمات پروژه‌يابي در شهرک به شرح زير مي‌باشد.
انواع خدمات پروژه‌يابي:
-    سازماني فراخوان پروژه به شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان اعلام کرده و شهرک با توجه به شناخت واحدهاي فناوري، واحدي را به عنوان مجري معرفي مي‌نمايد.
-    واحد فناوري با توجه به قابليت‌هاي خود، براي فعاليت خاصي اعلام آمادگي کرده است و شهرک کارفرماي مدنظر را پيدا مي‌کند.
-    واحد فناوري خود کارفرماي مد نظر را يافته ولي در خواست استفاده از برند شهرک براي عملياتي شدن قرارداد را دارد.
شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان از يک طرف به عنوان مجري با کارفرماي بيروني قرارداد منعقد کرده و از طرف ديگر با واحد فناوري مربوطه که انجام پروژه را بر عهده دارد قراردادي تحت عنوان قرارداد پروژه تحقيقاتي (پيماني)  منعقد مي‌کند که در آن شهرک نقش کارفرما دارد. فازبندي اجراي پروژه و همچنين شرح خدمات مربوط به قرارداد پروژه تحقيقاتي بايد به طور کامل مشخص گردد. شهرک در ازا خدمت پروژه‌يابي مبلغي را به عنوان بالاسري (حدود 12% قرارداد) اخذ مي‌نمايد. در اين زمينه پي‌گيري‌هاي مالي نيز به عهده شهرک مي‌باشد.
همچنين بر اساس قرارداد مادري که بين شهرک و کارفرما منعقد شده است، شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان و مجري پروژه توافقنامه‌اي را امضا مي‌کنند .
به Onstartup Q&A خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از کارشناسان حوزه کسب و کار های دانش بنیان.
...